Add more content here...

واردات از دبی به صورت قانونی

واردات از دبی به صورت قانونی

یکی از پرسودترین و پرمتقاضی راه های تجارت کالا، واردات از دبی قانونی است. امارات متحده عربی و به ویژه دبی، حتی در دوران باستان، به دلیل موقعیت مکانی که داشتند، مرکز تجاری قدرتمندی به شمار می رفتند. امروزه محموله های تجاری از آسیا به اروپا و بالعکس از این شهر عبور می کنند. دبی که به عنوان یک نقطه ترانزیت عمل می کند و یکی از مهم ترین مراکز تجاری در جهان است. با این حال برای واردات کالا نیاز به اطلاعات ارزشمند و شناخت دقیق راه های واردات خواهید داشت. ما را همراهی کنید زیرا اطلاعات بیشتری در این زمینه را قصد داریم در اختیارتان قرار دهیم.

واردات از دبی با کارت سبز

برای اینکه به صورت قانونی بتوانید تجارت کنید نیاز است که قوانین مربوط به تجارت هر کشور را در ابتدا مورد بررسی قرار دهید. تجار برای واردات از دبی قانونی و ترخیص از گمرک به کارت یا برگه سبز گمرکی نیاز خواهند داشت. تمامی کالاهایی که از گمرک ترخیص می‌ شوند مورد بررسی قرار خواهند گرفت. در صورت عدم وجود داشتن کارت سبز ترخیص کالا امکان پذیر نخواهد بود. به بیان ساده، کلیه کالاهایی که می خواهند ترخیص شوند توسط کارشناسان اداره گمرک بازرسی می شوند. در صورت پذیرش مدارک و محموله توسط بازرسان پس از ارزیابی، مجوز سبز گمرکی برای کالا صادر می شود.

واردات از دبی با کارت سبز برای تجار و شرکت های بازرگانی مختلف به راحتی صورت خواهد گرفت. شرکت‌ ها و سازمان‌ هایی که در زمینه واردات و صادرات کالا فعالیت می کنند باید حتماً مدارکی مانند رسید و بارنامه را برای ترخیص کالاهای خود به گمرک ارائه دهند. گمرک در ازای دریافت مدارک لازم کارت سبز گمرکی را به مراجعان می دهد. البته دریافت این برگه به راحتی صورت نمی‌ گیرد و حتماً باید مراحل قانونی به درستی طی شود. نیاز است که متقاضیان مبلغ خاصی را نیز برای دریافت کارت بپردازند.

اطلاعات ثبت شده در برگه سبز

به طور کلی برای واردات از دبی قانونی داشتن برگه سبز الزامی است. در این برگه اطلاعات مختلفی مربوط به کالا مانند نام شرکت وارد یا صادر کننده و میزان سفارشات ثبت می‌ شود. تاریخ خروج کالا از انبار، قبض انبار، شماره انبار، تاریخ دریافت کالا در انبار و ثبت کد ثبت سفارش هشت رقمی از جمله مواردی هستند که در کارت سبز قید می شوند.

ممکن است که بعضی از افراد با مراحل و همچنین مدارک مورد نیاز برای دریافت برگه آشنایی نداشته باشند. این امر باعث می‌ شود که ترخیص کالا از گمرک مدت زمان زیادی طول بکشد. در همین راستا برای تسهیل کار توصیه می شود از مجموعه هایی مانند تامین تجارت که در این زمینه فعالیت می کنند کمک بگیرید.

بهترین کالا برای واردات از دبی

پس از کشف نفت در منطقه در دهه 1950، نفت و فرآورده های نفتی به بخش حیاتی تجارت دبی تبدیل شده اند که بیشترین درآمد را به همراه دارند و صادر می شوند. بر اساس داده های سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک)، نفت و فرآورده های نفتی 56 درصد از صادرات امارات را تشکیل می دهند. امارات به عنوان هفتمین کشور دارای بیشترین ذخایر در جهان شناخته می شود.

این کشور با هدف محافظت از خود در برابر نوسانات قیمت نفت و تنوع بخشیدن به اقتصاد، یکی از اهداف اصلی خود را افزایش درآمدهای بخش های غیرنفتی اعلام کرده است. اما بهترین کالا برای واردات از دبی چه چیزی خواهد بود؟ چند مورد از بهترین کالاهایی که برای واردات از دبی ایده آل هستند را معرفی می کنیم.

پوشاک

در دبی می توانید همه چیز را از لباس ها و کت و شلوارهای طراحان مطرح گرفته تا لباس ها و کفش های غیر رسمی پیدا کنید. به لطف قیمت پایین محصول و بدون مالیات بودن آن ها، می توانید از خرید لباس از دبی و فروش آن سود قابل توجهی داشته باشید. لوازم جانبی مانند کیف، کفش و جواهرات نیز در دبی محبوب هستند و برای واردات از دبی قانونی پیشنهاد می شوند.

این محصولات کسب و کار شما را برای مشتریان متنوع تر و جذاب تر می کنند. گزینه های زیادی از برندها و طراحان معروف و همچنین تولیدات سازندگان بومی پیدا خواهید کرد. فراموش نکنید که برای فروش موفق لباس و لوازم جانبی، پیروی از روند مد و ترجیحات مشتری مهم است. در واردات از دبی قانونی روی جدیدترین مجموعه ها سرمایه گذاری کنید و اینگونه سود کسب و کار خود را افزایش دهید.

لوازم آرایشی و عطریات دبی

در دبی برندهای بسیاری از لوازم آرایشی و عطر از کشورهای مختلف وجود دارد، از جمله برندهای معروف جهانی و محصولات انحصاری که یافتن آن ها در جاهای دیگر دشوار است. می توانید بسیاری از برندهای جالب دیگر لوازم آرایشی و عطری مانند MAC ،Sephora ،Chanel ،Dior و بسیاری دیگر را در دبی پیدا کنید. اکثر این برندها طیف وسیعی از محصولات از جمله کرم پودر، رژ لب، ریمل، عطر و غیره را نیز ارائه می دهند.

با راه اندازی کسب و کار واردات لوازم آرایشی و عطر از دبی، مطمئن باشید که محصولات باکیفیت و جذابی برای مشتریانتان فراهم می کنید. البته هنگام حمل کالا به کشور، باید تمام قوانین و محدودیت های مربوط به حمل و نقل لوازم آرایشی و عطریات را رعایت کنید. با آوردن محصولات از دبی به بازار، شما این فرصت را دارید که به مشتریان خود محصولات منحصر به فردی ارائه دهید که در فروشگاه های معمولی نمی توانند آن ها را پیدا کنند. لوازم آرایشی و عطرهای دبی یک انتخاب تجاری عالی است که به شما امکان می دهد یک تجارت موفق و سودآور ایجاد کنید.

آیا واردات از دبی سودآور است؟

دبی در سال های گذشته به یکی از مهم ‌ترین مراکز تجاری در منطقه خاورمیانه تبدیل شده است، به طوری که آن را، دروازه ورود به بازار‌های جهانی می ‌نامند. وجود نمایندگی ‌هایی از شرکت‌ ها و برند‌های مطرح جهانی در دبی، توجه ها را به این منطقه جلب کرده است. از سوی دیگر، انواع کالا‌ها از اقصی نقاط جهان به این منطقه منتقل می شوند.

این امر منجر به افزایش قابل توجه پتانسیل این شهر برای تجارت انواع کالاها شده است. تامین تجارت به عنوان یکی از شرکت ‌های بازرگانی پیشرو در زمینه واردات از دبی فعالیت می کند. این شرکت توانسته شرایطی فراهم آورد که بازرگانان بتوانند به‌ سادگی و با طی‌ کردن مراحلی کاملا مشخص کالای مورد نیاز خود را از این شهر تجاری وارد ایران کنند.

واردات از دبی ته لنجی

روش‌ های مختلفی برای واردات کالا از دبی وجود دارد که می توان از آن ها استفاده کرد. با این حال واردات از دبی ته لنجی معمولاً توسط تعداد زیادی از تاجران مورد استقبال و استفاده قرار می گیرد. در این روش ملوانان با استفاده از لنج‌ های خود محموله شما را از طریق دریا به بندرهای جنوبی منتقل خواهند کرد.

این روش واردات فوق العاده محبوب است زیرا دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌ های هنگفت گمرکی نخواهد بود. در برخی موارد حتی هزینه واردات کالا برای بازرگانان به روش ته لنجی تا ۵۰ درصد کاهش می یابد. با این حال مدت زمان حمل بار از این طریق به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت. سرعت بارگیری، نوع کالا و شرایط آب و هوایی مهم ترین عواملی هستند که در این زمینه تاثیر می گذارند.

واردات از دبی با سرمایه کم

امارات متحده عربی که مرکز تجارت، لجستیک، رسانه و سرگرمی در خاورمیانه است با سرمایه‌ گذاری‌ های بسیاری از شرکت‌ های بین ‌المللی، روز به روز پیشرفت می کند. شهر دبی به منظور کاهش وابستگی خود به نفت و فرآورده های نفتی که منبع اصلی درآمد آن هستند، در 10 سال گذشته خطوط تجاری خود را متنوع کرده است. در واقع یک رژیم تجاری لیبرال را در پیش گرفته که امکانات و راحتی بیشتری را برای سرمایه گذاران خارجی فراهم می کند. در سال های اخیر، گام ‌هایی برای افزایش فرصت‌ های تجاری جدید و آسان کردن واردات از دبی قانونی برداشته شده است.

بر همین اساس متقاضیان با سرمایه نه چندان زیاد نیز می ‌توانند شروع به واردات کالا از دبی کنند. با این حال باید نکاتی را برای واردات از دبی با سرمایه کم بدانید تا بتوانید به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید. به طور کلی توصیه می‌ شود که برای واردات از دانش افراد باتجربه استفاده کنید تا سرمایه خود را در راه بیهوده هدر ندهید. انتخاب کالاهای مناسب و پرمتقاضی برای افرادی که سرمایه کمی دارند بیشتر توصیه می شود. همچنین برای پرداخت هزینه کمتر توصیه می‌ شود که کالاها را به صورت عمده خریداری کنید.

نکات ضروری در واردات از دبی با سرمایه کم

کالاهای که در ایران با قیمت مقرون به صرفه به فروش می رسند معمولاً حاشیه سود بالایی دارند. علاوه بر این امر کالاهایی را انتخاب کنید که سریع خراب نمی شوند و تاریخ انقضاء آن ها طولانی مدت است. هزینه گمرک و ترخیص کالا، هزینه انبارداری، هزینه مالیات، هزینه بیمه کالا، عوارض ورودی کالا و هزینه حمل بار از دبی به ایران مهم ترین مواردی هستند که مبلغ نهایی واردات را تعیین می کنند. در صورتی که سرمایه شما اندک است برای واردات از دبی قانونی باید بهترین راه را انتخاب کنید. باید هزینه روش های مختلف واردات را در ابتدا به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهید.

مشاوره واردات از دبی

برای واردات از دبی قانونی داشتن مهارت و تجربه الزامی خواهد بود. امارات متحده عربی با موقعیت خاص خود، دروازه مهمی برای سایر کشورهای شورای همکاری خلیج فارس (GCC) تلقی می شود. از آنجایی که مساحت و جمعیت آن کم بوده، روش صادرات مجدد را در تجارت خارجی اتخاذ کرده و واسطه ای برای همه کشورهای جهان شده است. تجارت بین المللی دبی این امکان را فراهم می کند که هر ساله بودجه امارات را به میزان قابل توجهی تامین کند.

علیرغم اینکه در میان شرکای تجاری قابل اعتماد امارات متحده عربی 35 کشور (اروپا، آسیا، قاره آمریکا و کشورهای مستقل مشترک المنافع) وجود دارد، دولت عرب موفق شد قوی ترین روابط را با ایران، هند و ژاپن برقرار کند. بازار آسیایی بوده که امروز به سرعت در حال توسعه است و توسط تاجران بسیاری مورد توجه قرار می گیرد. بسیاری از افراد می‌ توانند با واردات از دبی قانونی به سود قابل توجهی دست پیدا کنند. با این حال نمی توان بدون آگاهی و دانش اقدام به خرید کالا از دبی کرد.

مشاوره واردات از دبی به این افراد کمک خواهد کرد بتوانند کالاهای مناسب را به کشور وارد کنند. با کمک مشاوره با کالاهای مناسب و پرسود آشنا خواهید شد و پی می برید کدام روش برای واردات کالا مناسب ‌تر است. به طور کلی مشاوره می تواند حوزه های مختلفی از جمله انتخاب کالا و جمع آوری مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالا را شامل شود. اما ضروری خواهد بود که یک فرد آگاه یا مجموعه معتبر را برای کسب اطلاعات ارزشمند در این زمینه پیدا کنید.

بهترین واردات از دبی

قرن ها گذشته و دبی امروزی اصلا شبیه دهکده ماهیگیری سابق نیست که ساکنانش به نوعی با فروش غذاهای دریایی مبلغی برای خرید کالاهای خارجی را به دست می آوردند. امارات متحده عربی امروز صادرکننده و واردکننده قدرتمندی است که تاجران بسیاری از کشورها آرزوی برقراری روابط تجاری با آن را دارند. بهترین واردات از دبی به کالاها و تجهیزات خاصی مربوط می شود که آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

وسایل الکترونیکی و ابزارهای تجاری

در دبی، می توانید مجموعه عظیمی از وسایل الکترونیکی و ابزارهایی را پیدا کنید که می توانند اقلام عالی برای فروش مجدد و استفاده تجاری باشند. این محصولات برای واردات از دبی قانونی مناسب هستند.

 • گوشی های هوشمند و تبلت ها: دبی جدیدترین گوشی های هوشمند و تبلت ها را با قیمت های رقابتی به فروش می رساند. این محصولات از برندهای پرطرفدار در سراسر جهان هستند و به دو صورت خرده فروشی و عمده به فروش می رسند.
 • لپ تاپ و کامپیوتر: همه مشاغل برای کارکرد موثر به کامپیوتر و لپ تاپ نیاز دارند. در دبی طیف وسیعی از محصولات مانند لپ تاپ، دسکتاپ و مانیتور را خواهید یافت که با قیمت های رقابتی قابل خریداری هستند.
 • دوربین ها و تجهیزات عکاسی: دبی مکانی عالی برای خرید دوربین ها و تجهیزات حرفه ای است. طیف گسترده ای از دوربین های DSLR و بدون آینه، لنزها و لوازم جانبی عکس را در اینجا خواهید یافت.
 • دستگاه ها و گجت های هوشمند: دستگاه های هوشمند روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. همچنین تعداد زیادی از کسب و کارها از چنین ابزارهایی در فعالیت های خود بهره می برند.

کالاهای منحصر به فرد ساخته شده از طلا و سنگ های قیمتی

کالاهای منحصر به فرد ساخته شده از طلا و سنگ های قیمتی را برای واردات از دبی قانونی می توانید انتخاب کنید. دبی انواع مختلفی از سبک ها و طرح های جواهرات را ارائه می دهد، از کلاسیک و ظریف گرفته تا مدرن و عجیب و غریب. در این شهر می توانید انگشترها، گوشواره ها، دستبندها و گردنبندهایی را پیدا کنید که با مرغوب ترین سنگ های قیمتی تزئین شده اند.

 • گوشواره های الماس جذاب و درخشان هستند و تقاضای زیادی در بین خریداران دارند.
 • حلقه هایی با زمرد – این حلقه ها با زیبایی و ظرافت خارق العاده خود شناخته می شوند. زمرد یکی از گران بهاترین سنگ ها به حساب می آید و استفاده از انگشتر با چنین سنگی نه تنها زیبا، بلکه مجلل نیز به نظر می رسد.
 • زنجیر طلا، این جواهرات کلاسیک همیشه مورد تقاضا هستند.
 • شمش های طلا – برای سرمایه گذاران و تجار، شمش های طلا فرصتی عالی برای حفظ و افزایش سرمایه است. در دبی می توانید شمش طلا را با بالاترین کیفیت و در اوزان مختلف خریداری کنید.
 • دبی به عنوان یک مرکز جهانی برای تجارت طلا و سنگ های قیمتی، فرصت های تجاری عالی را فراهم می کند.

مصالح و تجهیزات ساختمانی نوآورانه

یکی از محبوب ترین محصولات واردات از دبی قانونی مواد کامپوزیتی نوآورانه برای ساخت و ساز هستند. این مواد دوام بالا و در عین حال وزن کمی دارند و در حین حمل و نقل فضای کمتری را اشغال می کنند. مواد کامپوزیتی همچنین دارای خواص عایق حرارتی بالایی هستند که آن ها را برای ساخت ساختمان های مختلف ایده آل می کند. دبی مکانی ایده آل برای تهیه مصالح و تجهیزات ساختمانی نوآورانه است. در این شهر می توانید پیشرفته ترین فناوری ها را در این زمینه بیابید.

 • برای خرید از دبی مواد کامپوزیتی نوآورانه برای ساخت و ساز پیشنهاد می شوند.
 • تجهیزات مدرن برای صنعت ساخت و ساز
 • پنل ها و سیستم های خورشیدی

بهترین واردات از دبی

شهر پر زرق و برق، دبی نه تنها پناهگاهی برای گردشگران بوده، بلکه یک مرکز پررونق برای تجارت است. موقعیت استراتژیک خوب و داشتن مزایای مالیاتی جای تعجب نیست که بسیاری از تجار برای کسب فرصت های تجاری به دبی هجوم می آورند. امروزه می توانید شرکت های زیادی را بیابید که محصولاتی را از کشورهای مختلف وارد می کنند و در اختیار شما قرار می دهند. اگر می خواهید تجارت خود را راه اندازی کنید واردات از دبی قانونی گزینه مناسبی است.

 • واردات محصولات الکترونیکی: سیم برق، فیوز، خازن، PCB، جک ردیفی، مهره، پل دیود، لوازم جانبی کامپیوتر، محصولات الکترونیکی محبوبی هستند که در مقادیر زیاد می توان آن ها را وارد کرد.
 • واردات تجهیزات پزشکی جراحی: انواع تجهیزات پزشکی، جراحی و غیره با کیفیت بالا در دبی وجود دارد. به عنوان نماینده فروش انحصاری در دبی، می توانید با تولید کنندگان مشهور خارجی نیز قرارداد ببندید.
 • واردات فلزات گرانبها: فلزات گرانبها مانند طلا، نقره و سنگ های قیمتی از جمله الماس سودآورترین فرصت صادراتی در دبی هستند. این فلزات گرانبها در کشورهای مختلف دنیا تقاضای زیادی دارند و یک کارآفرین همیشه می تواند از این فرصت برای کسب درآمد استفاده کند.
 • واردات خودرو: صنعت خودروسازی در دبی آن را به مقصدی عالی برای صادرات تجاری تبدیل کرده است. می توانید با تولیدکنندگان کار کنید یا حتی خودروهای دست دوم را صادر کنید. بنابراین انواع خودروها در دسته بهترین واردات از دبی قرار می گیرند.
 • واردات قطعات خودرو: قطعات خودرو از جمله تجهیزاتی هستند که برای واردات از دبی قانونی پیشنهاد می شوند. با توجه به پرمتقاضی بودن این تجهیزات می توان سود کلانی از واردات آن ها به دست آورد.

بهترین واردات از دبی

واردات چمدانی از دبی

به طور کلی مسافران وسایل نقلیه مختلف فقط می‌ توانند مقدار مشخصی بار را با خود حمل کنند. با این حال در صورتی که مسافران کالاهایی را با خود به کشور بیاورند واردات چمدانی انجام داده اند. این کالاها بدون انجام رویه های گمرکی به کشور وارد شده اند و هدف از واردات آن ها کسب سود است. با توجه به محدودیت های موجود در این زمینه فقط مسافران می توانند میزان معینی کالا یا خود وارد کنند.

واردات چمدانی از دبی در برخی موارد توسط افراد انجام می شود و درآمد مناسبی نیز می توان از این راه کسب کرد. توصیه می‌ شود برای انجام این نوع واردات محصولات مناسب و گرانبهایی را انتخاب کنید. علاوه بر این امر کالاهای انتخابی باید متقاضیان زیادی داشته باشند که سریع به فروش برسد. در انتخاب کالا برای این نوع واردات حتماً به جرم و وزن آن توجه داشته باشید. البته شناخت کالاهای ممنوعه نیز برای واردات چمدانی ضروری است.

داروها از جمله مواردی هستند که با توجه به عدم وجود برخی از آن ها در ایران به صورت چمدانی وارد می شوند. البته برخی از داروها را به هیچ عنوان نمی ‌توان به این صورت وارد کرد و ممنوعیت دارند. سرمایه ای که برای این نوع واردات نیاز خواهید داشت معمولاً با توجه به کالاهای انتخابی تعیین می شود. به طور کلی این روش برای واردات از دبی قانونی گزینه مناسبی به شمار می رود.

دبی بهترین مکان برای شروع تجارت

 اگر به دنبال مکان مناسبی برای واردات محصولات هستید، دبی سال ها محبوب ترین انتخاب برای واردکنندگان است. دبی به دلیل تنوعی که در آن گنجانده شده، به عنوان یک مرکز تجاری در جهان تاریخ کهنی دارد. این شهر جایی است که از آنجا می توان به تمام دنیا دسترسی داشت و به همین دلیل به آن دروازه فرصت برای کسب و کارهای جدید می گویند.

موقعیت استراتژیک

برای تعداد زیادی از صنایع این شهر یک مرکز تجارت جهانی است. امارات متحده عربی موقعیت ایده آلی را برای مشاغلی که در مرکز شرق و غرب جهان واقع شده اند حفظ می کند. موقعیت جغرافیایی این کشور در تقاطع اروپا، آسیا و آفریقا، آن را به اولین انتخاب برای تجارت و لجستیک تبدیل کرده است.

زیرساخت های کلاس جهانی

 دبی دارای پیشرفته ترین زیرساخت ها از جمله بنادر مدرن، فرودگاه ها و شبکه گسترده ای از جاده ها و بزرگراه ها است. این زیرساخت، حمل و نقل کارآمد و روان کالا را تضمین می کند.

مناطق آزاد

 دبی مناطق آزاد تجاری متعددی مانند مرکز چند کالای دبی (DMCC)، منطقه آزاد جبل علی (JAFZA) و سازمان منطقه آزاد فرودگاه دبی (DAFZA) را ارائه می دهد.

 مزایای مالیاتی

 امارات متحده عربی هیچ مالیات بر ارزش افزوده (VAT) یا مالیات بر درآمد شرکت (CIT) در آزادترین مناطق ندارد. این می تواند منجر به صرفه جویی قابل توجهی در هزینه برای واردکنندگان شود.

مقررات مناسب برای کسب و کار

دولت دبی مقرراتی را برای کسب و کار مناسب اجرا کرده است که تجارت و سرمایه گذاری را تسهیل می کند. سهولت انجام تجارت و فرآیندهای ساده ثبت کسب و کار صدور مجوز مزیت های قابل توجه هستند.

بازار متنوع

جمعیت متنوع و جهانی دبی یک بازار مصرف پر جنب و جوش ایجاد می کند و این شهر همچنین یک مرکز تجاری منطقه ای است. این می تواند فرصت هایی را برای واردات و صادرات مجدد کالا به کشورهای همسایه فراهم کند.

رویدادهای تجاری بین المللی

 دبی میزبان نمایشگاه ‌ها بین المللی متعددی است که طیف گسترده ای از شرکت‌ ها و خریداران را از سراسر جهان به خود جذب می ‌کند. شرکت در این رویدادها می تواند به شما کمک کند تا محصولات خود را شبکه سازی کرده و به نمایش بگذارید.

ثبات سیاسی

 امارات متحده عربی، از جمله دبی، به دلیل ثبات و امنیت سیاسی شناخته شده است که محیط امنی را برای عملیات تجاری فراهم می کند.

حمل بار تضمینی از دبی

در برخی موارد ممکن است که بار شما در زمان حمل و نقل و ورود به کشور دچار ایراد یا خرابی شود. این امر قطعاً برای شما که سرمایه خود را در این زمینه صرف کرده اید بسیار ناخوشایند است. برای جلوگیری از بروز این مشکل توصیه می شود که واردات بار خود را به شرکت صاحب نامی واگذار کنید. حمل بار تضمینی از دبی این امکان را به شما خواهد داد که از سالم رسیدن آن به مقصد اطمینان داشته باشید.

شرکت های معتبر تا حد امکان سعی می کنند که محموله مشتریان بدون مشکل به مقصد برسد. علاوه بر این امر با توجه به بار و حساسیت آن بهترین بسته بندی و روش را برای واردات آن به کشور انتخاب می کنند. تامین تجارت در زمینه حمل بار به صورت تضمینی از دبی به کشور مشغول به فعالیت است. شما می توانید با اطمینان خاطر حمل محموله خود را به این مجموعه واگذار کنید.

از دبی چی بخریم سود کنیم؟

دبی بازار فروش امیدوارکننده ای است که فرصت های منحصر به فردی را برای تجارت ایجاد کرده است. عدم وجود موانع مالیاتی و گمرکی، ثبات اقتصادی منطقه و قدرت خرید بالا به دلیل افزایش تعداد مهاجران ثروتمند از جمله ویژگی های این شهر هستند. کالاهایی وجود دارند که برای واردات از دبی قانونی بیشتر توصیه می شوند.

 • دبی به خرید اقلام لوکس مانند طلا، الماس و نقره معروف است. شما می توانید با کیفیت ترین محصولات فلزی و طلا را در این شهر بیابید.
 • این شهر به عنوان قطب تجاری پیشرو برای محصولات الکترونیکی مانند گوشی های هوشمند، لپ تاپ ها و سایر لوازم الکترونیکی مصرفی شناخته شده است.
 • دبی طیف گسترده ای از ماشین آلات و تجهیزات صنعتی را وارد و دوباره صادر می کند. اگر صنایعی را که نیاز به چنین تجهیزاتی دارند هدف قرار دهید، این محصولات می توانند سودآور باشند.
 • این شهر مکانی مناسب برای افرادی است که عشق و علاقه به وسایل نقلیه لوکس دارند. شما می توانید تمام برندهای خودروهای لوکس را در دبی پیدا کنید. شکی نیست که چرا دبی خانه بسیاری از سازندگان خودرو در جهان است. خودرو نیز مناسب ترین کالا برای واردات از دبی به شمار می ررود
 • عطرها، محصولات مراقبت از پوست و لوازم آرایشی با کیفیت بالا می توانند وارداتی جذاب باشند.
 • در بازار این شهر طیف گسترده ای از وسایل و مبلمان دکور منزل را ارائه می شود. واردات کالاهای منحصر به فرد و شیک می تواند برای مصرف کنندگانی که به دنبال محصولات متفاوت هستند بسیار جذاب باشد.
 • اگر صنعت تعمیر و نگهداری خودرو را برای واردات از دبی قانونی هدف قرار دهید می توانید به سود بالایی دست پیدا کنید.
 • واردات پوشاک، پارچه و منسوجات می تواند سودآور باشد، به خصوص اگر بتوانید محصولات منحصر به فرد یا باکیفیت را تهیه کنید.
 • تقاضا برای محصولات مراقبت های بهداشتی، از جمله دستگاه های پزشکی و دارویی، در سطح جهانی در حال افزایش است. واردات از دبی قانونی لوازم بهداشتی به دلیل بالا بودن متقاضیان سودآوری خوبی را به همراه دارد.

در آخر

دبی یکی از برترین گزینه های تجارت در خارج از کشور برای بسیاری از افراد محسوب می شود. راه‌ های مختلفی برای واردات از دبی قانونی وجود دارد که می توان از آن ها استفاده کرد. اما با این حال باید بدانید که چه محصولات یا تجهیزاتی را وارد کنید. استفاده از دانش و تجربه یک مجموعه بازرگانی تا حدود زیادی در این زمینه به شما کمک خواهد کرد. تامین تجارت یکی از شرکت هایی است که می توانید برای کسب اطلاعات لازم در این زمینه به آن مراجعه کنید.